Całkowicie bezpłatna wersja pakietu Office oferująca obsługę poczty e-mail i konferencji wideo, dostosowane centrum pracy zespołowej na zajęciach w aplikacji Microsoft Teams, narzędzia do zapewniania zgodności i ochronę informacji.

Aplikacje:
– Outlook
– Word
– Excel
– PowerPoint

Usługi:
– Teams – Najnowocześniejsza usługa do wideokonferencji pozwala na tworzenie spotkań gdzie cała klasa może się widzieć i słyszeć oraz prezentować materiały w czasie rzeczywistym.
– Exchange (poczta w domenie szkola.plus lub dedykowanej)
– OneDrive (1TB na Twoje dane w chmurze)
– SharePoint
– Sway