Oczywiście, że nie!
Narzędzia wchodzące w skład Office365 są codziennie używane przez firmy na całym świecie do wspierania kolaboracji oraz wspomagania produktywności swoich pracowników. Dlatego wierzymy, że nawet po powrocie do szkół narzędzia te będą wykorzystywane w równie zaawansowanym stopniu jak podczas nauki w domu. Umożliwią one rozwój uczniom w nieznanym dotąd kierunku – wykorzystania narzędzi biznesowych do osiągania zamierzonych celów.
Również w życiu prywatnym wykorzystywane narzędzia będą wspierały zarówno uczniów jak i nauczycieli.

Comment on this FAQ