Jak widzicie lekcje on-line może prowadzić każdy! 💻 Zarówno matematycy, poloniści, nauczyciele biologi jak również nauczyciele WF.

📅 Tak wygląda kalendarz lekcji on-line jednej ze szkół, dla której w ostatnim czasie przeprowadziliśmy wdrożenie oraz kompleksowe szkolenie dla ponad 70-ciu nauczycieli.

Prawie 500 osób spotyka się codziennie dzieląc się wiedzą podczas lekcji i prowadząc spotkania.

Microsoft Teams pomaga również w bezpośrednim kontakcie między nauczycielami i uczniami oraz wspomaga planowanie i wymianę informacji między gronem pedagogicznym.

Zapraszamy do kontaktu szkoły, które potrzebują wsparcia z zakresu wdrożenia i szkoleń na platformie MS TEAMS!