Już działamy! Pierwsze wdrożenie, szkolenie w jednej ze szkół licealnych za nami. Od dzisiaj uczniowie i nauczyciele prowadzą zajęcia w formie nauczania zdalnego – czyli z wykorzystaniem połączeń Audio-Video oraz dzieląc swój pulpit, prezentacje, zdjęcia oraz materiały na żywo.

Jeżeli chcecie uruchomić usługę zdalnej szkoły skontaktujcie się z nami:
https://szkola.plus/kontakt

Categories:

Tags:

No responses yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Strona SZKOŁA+ korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. więcej informacji

Pliki cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuj” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Zamknij